Włocławek za pół ceny od 20 do 22 marca!

  • 18.02.2020, 19:54 (aktualizacja 18.02.2020, 19:58)
  • Informacja prasowa
Włocławek za pół ceny od 20 do 22 marca!

To będzie druga już edycja akcji w której przez trzy dni od 20 do 22 marca klienci włocławskich sklepów, restauracji, kawiarni, hoteli, punktów usługowych będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Oferta promocyjna akcji „Włocławek za pół ceny ” obejmuje, także instytucje kulturalne.

Przedsiębiorcy, którzy chcą dołączyć do drugiej promocyjnej akcji „Włocławek za pół ceny” proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Kompletne zgłoszenie tj. podpisany regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, a także inne dokumenty wymagane regulaminem (logotyp, zdjęcie punktu, opis usługi/produktu) należy dostarczyć do Włocławskiego Centrum Biznesu – Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148, 87-800 Włocławek, a także przesłać wersję elektroniczną edytowalną na adres mailowy [email protected] nie później niż do 9 marca 2020 roku. Dostarczenie zgłoszenia po terminie skutkować będzie nieujęciem Partnera na materiałach promocyjnych Akcji tj. plakatach i ulotkach oraz może skutkować nie przyjęciem do Akcji. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny na stronie :https://inkubator.wloclawek.pl/akcja-wloclawek-za-pol-ceny…/

Poprzednia akcja cieszyła się ogromną popularnością.

Informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
matka wariatka
matka wariatka 18.02.2020, 20:04
Świetna informacja! Akurat w tamtej akcji chorowałam, a tak chciałam skorzystać zwłaszcza z usług kosmetycznych

Pozostałe