Ruszyła rekrutacja do programu "Przystań Piwnica". W programie warsztaty, wyjścia do kina i wyjazd

  • 19.02.2020, 22:42
  • informacja prasowa
Ruszyła rekrutacja do programu "Przystań Piwnica". W programie warsztaty, wyjścia do kina i wyjazd

Centrum Kultury “Browar B.” informuje o prowadzonej rekrutacji do projektu “Przystań Piwnica”.

Celem projektu jest stworzenie klubu młodzieżowego „Przystań Piwnica” dla dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym w tym osób objętych świadczeniami z pomocy społecznej oraz osób nieletnich wobec których zastosowano środki zapobiegania i zwalczania demoralizacji i przestępczości.

W ramach działalności klubu przez 3 dni w tygodniu uczestnicy projektu będą mieli zapewnioną opiekę wychowawcy, który pomoże im odrabiać lekcje, twórczo zorganizuje czas wolny. W ich ramach zostaną zorganizowane także:

  • warsztaty z psychologiem
  • warsztaty arteterapii
  • spotkania z socjoterapeutą
  • warsztaty z doradcą zawodowym

Dodatkowo zaplanowano także wyjazd do Opery i Filharmonii w Bydgoszczy, wyjścia do kina a rodziny uczestników projektu skorzystają z poradnictwa kuratora sądowego.

Osoby chętne do udziału w projekcie mogą zgłosić się w każdy wtorek, czwartek i piątek w godzinach 14:30 – 17:30 do Centrum Kultury „Browar B.” (pokój nr 6).

Projekt „PRZYSTAŃ PIWNICA” realizowany jest przez Centrum Kultury „Browar B.” w ramach  LSR na lata 2016-2023 LGD Miasto Włocławek, w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa: 11. Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju, Działanie 11.1: Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR.

 
informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xvx
xvx 19.02.2020, 23:10
Szkoda że za moich czasów takiego czegoś nie było

Pozostałe