Włocławianka potrzebuje pomocy. "Liczy się każda złotówka"

  • 04.03.2020, 21:43 (aktualizacja 04.03.2020, 22:19)
  • Janusz Krysztop
Włocławianka potrzebuje pomocy. "Liczy się każda złotówka" fot. nadesłane

Z apelem o pomoc dla swojej 56 letniej matki zwróciła się do naszego Portalu Pani Daria, mieszkanka Włocławka. Pani Mariola, chorująca na nadciśnienie tętnicze, niespodziewanie 5 stycznia tego roku, poczuła się źle, następnie doznała ciężkiego udaru połączonego z wylewem. Po 2 godzinnym pobycie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku, kobietę w stanie ciężkim przetransportowano helikopterem do bydgoskiego Szpitala Uniwersyteckiego im. Jana Biziela. Jak powiedziano jej najbliższym kolejne godziny miały zadecydować o życiu lub śmierci. Przeprowadzone zabiegi polegały na udrożnieniu zatoru, który powstał na odcinku od szyi aż do mózgu. Po kilku dniach spędzonych na intensywnej terapii panią Mariolę zaczęto poddawać wczesnej rehabilitacji.

2 lutego trafiła do Szpitala Gorzewo-Kruk niedaleko Gostynina. Ciężki przypadek Pani Marioli wymaga pilnej rehabilitacji neurologicznej jak i ciągłej obecności logopedy. Prawa strona ciała kobiety jest sparaliżowana, są także bardzo duże problemy z komunikacją oraz zapamiętywaniem.

Z początkiem maja rodzina planuje umieścić panią Mariolę w Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Ciechocinku gdzie logopeda jest dostępny codziennie. Jest to jednak kosztowne, a rodziny nie stać na wydatki takiego rzędu.

Aby zgromadzić potrzebne pilnie fundusze rodzina uruchomiła zbiórkę z przeznaczeniem na rehabilitację Pani Marioli na zrzutka.pl pod tym adresem: https://zrzutka.pl/k7u87b

Jak przyznała Pani Daria, turnus rehabilitacyjny kosztuje kilka tysięcy złotych, lecz wydatki na tym się nie kończą. Do sprawowania odpowiedniej opieki w domu potrzebne jest specjalistyczne łóżko, chodzik jak i inne pomoce. Wyremontować będzie trzeba także dom na Zawiślu, który musi zostać dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Liczy się każda złotówka.

 

 

Janusz Krysztop

Zdjęcia (2)

Pani Mariola, zanim zachorowała

Pani Mariola, zanim zachorowała

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mrs Ruth
Mrs Ruth 08.08.2020, 12:44
OFERTA POŻYCZKI W ATRAKCYJNEJ CENIE BEZ OPŁAT Z GÓRY Witam, jakie są Twoje potrzeby finansowe? Udzielamy pożyczek od minimum 2 000 USD do maksymalnie 100 000 000,00 USD z wygodnym okresem od 1 do 30 lat z bardzo obniżoną stopą procentową wynoszącą 3%. Potrzebujesz kredytu biznesowego? Potrzebujesz pożyczki osobistej? Chcesz kupić samochód? Chcesz refinansować? Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Czy potrzebujesz dużego kapitału, aby rozpocząć propozycję biznesową lub ekspansję? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a Twoje obciążenia finansowe nadal istnieją? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie ewentualnej współpracy biznesowej. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: [email protected]
Sasiadka
Sasiadka 23.03.2020, 12:42
Pila cale zycie, a teraz placz.. szkoda rodziny tylko
Marta
Marta 29.03.2020, 17:39
Ty sąsiadka weź się ogarnij i zastanów się co piszesz nie ważne jaka była jest człowiekiem i trzeba pomóc oby ciebie to samo nie spotkało
Ex
Ex 05.03.2020, 18:08
Karma powraca.
Lewiatan 13
Lewiatan 13 05.03.2020, 09:37
Mariola wracaj do zdrowia jesteśmy z tobą
Asha
Asha 05.03.2020, 07:02
I to jest powód aby założyć zrzutkę dla osoby potrzebujacej,

Pozostałe