Od jutra pchli targ zamknięty. Od wtorku miejskie targowiska

  • 14.03.2020, 17:58 (aktualizacja 14.03.2020, 18:15)
  • Bogumiła Obałkowska
Od jutra pchli targ zamknięty. Od wtorku miejskie targowiska

Dziś na nagraniu opublikowanym na stronie ratusza prezydent miasta Marek Wojtkowski poinformował o kilku istotnych zmianach dotyczących urzędu, targowisk i pchlego targu:

 "Idąc za głosem rozsądku, doszliśmy do wniosku, że staramy się wzmóc działania prewencyjne, żeby zapobiec zakażeniu koronawirusa. Dlatego w porozumieniu z właścicielem prywatnym tzw.  pchlego targu doszliśmy do wniosku,  że od jutra czyli od niedzieli  pchli targ zostanie zamknięty dla wszystkich użytkowników i osób kupujących. Również zamykamy nasze miejskie targowiska od wtorku. Proszę wszystkich państwa o wyrozumiałość. (...)Od poniedziałku urząd miasta będzie pracował w zupełnie inny sposób. Będą załatwiane tylko sprawy pilne.  Akty zgonu i urodzenia, przesyłki awizowane. Interesanci w ratuszu nie będą przyjmowani. Proszę się liczyć z tym, że każdy może zostać wylegitymowany oraz zmierzona mu może być temperatura. Również urząd komunikacji będzie funkcjonował tylko telefonicznie, bez bezpośredniego kontaktu.

Całość nagrania TUTAJ

 

 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe