Tłumy na pogrzebie radnego Dariusza Jaworskiego. Pracownica włocławskiego szpitala nie wytrzymała

  • 23.03.2020, 20:15 (aktualizacja 23.03.2020, 20:41)
  • Bogumiła Obałkowska
Tłumy na pogrzebie radnego Dariusza Jaworskiego. Pracownica włocławskiego szpitala nie wytrzymała

Link do postu pracownicy włocławskiego szpitala przesłał nam jeden z internautów. Pani Sylwia jak czytamy na jej profilu jest zatrudniona w szpitalu wojewódzkim we Włocławku, jak wnioskujemy jest pielęgniarką. W swoim poście zamieściła zdjęcia z pogrzebu radnego Dariusza Jaworskiego, który fotografował jeden z lokalnych reporterów. Na zdjęciach widać m.in radnych PiS Stanisława Krzemieniewskiego i Janusza Dębczyńskiego, Jarosława Chmielewskiego,posłankę Joannę Borowiak, radnego Zbigniewa Lewandowskiego, byłego posła Łukasza Zbonikowskiego, prezydenta Marka Wojtkowskiego, przedstawicieli Straży Miejskiej oraz niektórych mediów. Oto tekst, który napisała p. Sylwia:

"KWARANTANNA WE WŁOCŁAWKU!!!!
Zakaz gromadzenia się, sklepy pozamykane, a w tych które czynne wpuszczaja po kilka osób , wyznaczone odległości od kas i klientów w kolejce, zamknięte zakłady które są jedynym miejscem pracy dla ludzi którzy zarabiają tam by żyć, szkoły pozamykane. Akcje typu "Zostań w domu", " Nie kłam medyka "itp.
I my pracownicy szpitala którzy co dzień narażamy się na zarażenie wirusem. Pielęgniarki, ratownicy, lekarze i wszyscy pracownicy co dzień drżą idąc do pracy czy skończą dyżur zdrowi i czy w ogóle wrócą do domu,do rodzin i co ....i Włocławek dziś..!!!
Ludzie jeśli nie będziemy się szanowac nawzajem i nie będziemy przestrzegać jakichkolwiek zasad kwarantanny to wszyscy
niestety spotkamy się w tym miejscu.......
gdzie dziś byliście tłumnie jeden na drugim..."

Na zdjęciach widać tylko jedną osobę w maseczce. Uczestnicy pogrzebu nie zachowywali też co najmniej 1,5 meta odległości. 

Ocenę tej sytuacji zostawiamy internautom...

 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ksh
Ksh 23.03.2020, 20:54
Ocena należy do prokuratury...
WS
WS 23.03.2020, 21:26
Ocena należy do społeczeństwa.

Pozostałe