Mieszkańcom Kowala, którzy mieli styczność z zakażonym Niemcem wykonano testy na koronawirusa

  • 25.03.2020, 20:45 (aktualizacja 25.03.2020, 20:54)
  • Bogumiła Obałkowska
Mieszkańcom Kowala, którzy mieli styczność z zakażonym Niemcem wykonano testy na koronawirusa

Jak poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Kowala Eugeniusz Gołembiewski, mieszkańcom, którzy byli na nartach z osobą zakażoną koronawirusem wykonano testy. Kilka dni temu burmistrz Gołembiewski na swoim profilu na Facebooku opublikował post, prosząc o udostępnienia. Był oburzony faktem, że mieszkańcom Kowala odmówiono wykonania testu i zalecono kwarantannę w obliczu informacji, że mieli oni bezpośredni kontakt z zarażoną osobą. Na ten temat informowaliśmy TUTAJDziś znamy już wyniki:

"Osobiście poprosiłem p. Wojewodę Mikołaja Bogdanowicza o wykonanie testów na koronawirusa dla kilku mieszkańców Kowala", którzy zetknęli się z osobą, która okazała się nieco później być chora na koronawirusa. [...] Dzisiaj nadeszła radosna informacja, że wszyscy badani są wolni od koronawirusa!"

 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe