Nieoficjalnie: lekarz z włocławskiego pogotowia w kwarantannie

  • 25.03.2020, 22:46 (aktualizacja 26.03.2020, 17:42)
  • Bogumiła Obałkowska
Nieoficjalnie: lekarz z włocławskiego pogotowia w kwarantannie

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy dziś w godzinach wieczornych do budynku przy ul. Żytniej trafił lekarz internista z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Stacji Pogotowia Ratunkowego we Włocławku przy ul. Lunewil. Budynek po byłym Domu Dziecka stanowi obecnie miejsce kwarantanny. Usiłowaliśmy skontaktować się z stacją pogotowia, jednak nikt nie odebrał telefonu. 

Jutro nasze kroki skierujemy do instytucji, które będą mogły udzielić informacji czy lekarz przyjmował pacjentów, kiedy i z jakiego powodu przebywa w kwarantannie. Na ten moment  informacja nie jest potwierdzona w instytucjach. Informacje uzyskaliśmy od mieszkańców Włocławka

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe