XXI Sesja Rady Miasta Włocławek odwołana

  • 26.03.2020, 14:00 (aktualizacja 26.03.2020, 14:09)
  • Janusz Krysztop
XXI Sesja Rady Miasta Włocławek odwołana fot. Archiwum

Na jutro, 27 marca o godzinie 10:00, zaplanowano XXI Sesję Rady Miasta. Jednak jak poinformowano nas około godziny 13:00, obrady ostatecznie odwołano. Jeszcze przedpołudniem zapewniano, że Sesja odbędzie się zgodnie z planem. Urząd Miasta czeka na stosowne uregulowania prawne, które pozwolą samorządom przeprowadzić obrady sesji on-line. Kiedy miałoby to nastąpić nie podano.

Janusz Krysztop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
taki sobie
taki sobie 26.03.2020, 14:55
Czyli radni na czele z seniorem Wawrzonkoskim nie chcą pracować.
Jeżeli mówimy o rządzeniu zdalnym, to nie potrzeba rady, tylko wyposażyć mieszkańców w program do głosowania i będziemy mieli demokrację bezpośrednią. Policzcie sobie dla równego rachunku: 25 radnych po 2 tysiące miesięcznie razy 12 miesięcy to 600 tysięcy złotych. Za tyle można byłoby uruchomić program do głosowania mieszkańców miasta.

Pozostałe