Polski Związek Lekkiej Atletyki odwołuje mistrzostwa we Włocławku

  • 01.04.2020, 11:54 (aktualizacja 01.04.2020, 14:37)
  • Janusz Krysztop
Polski Związek Lekkiej Atletyki odwołuje mistrzostwa we Włocławku

Zapadła nieuchronna zdaje się decyzja o odwołaniu zaplanowanych w dniach 25-27 czerwca 2020 roku 96. PZLA Mistrzostw Polski, które miały odbyć się w naszym mieście. Decyzję podjął Polski Związek Lekkiej Atletyki w porozumieniu z Urzędem Miasta Włocławek.

„Obecnie planujemy, że zawody będą miały miejsce pomiędzy 13 i 15 sierpnia, ale ostateczna data zawodów będzie uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w Polsce.” - poinformował Maciej Jałoszyński, PZLA

Oznacza to, że oficjalnie Włocławek nadal pozostaje gospodarzem Mistrzostw. Jak czytamy, decyzję taką podjęto mając na uwadze zdrowie sportowców, kibiców i pozostałych osób zaangażowanych w organizację zawodów oraz przy uwzględnieniu kalendarza wydarzeń międzynarodowych. Wszystko po to, żeby zawody zostały zapamiętane jako prawdziwe święto sportu, a Włocławek jako odpowiedzialny i dobry gospodarz.

Janusz Krysztop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe