Tu spędzą najbliższe dni osoby zakażone wirusem przewiezione z miejsca zbiorowej kwarantanny z ul. Żytniej

  • 02.04.2020, 00:01 (aktualizacja 02.04.2020, 00:17)
  • Bogumiła Obałkowska
Tu spędzą najbliższe dni osoby zakażone wirusem przewiezione z miejsca zbiorowej kwarantanny z ul. Żytniej

Jak już dziś informowaliśmy u trzech osób przebywających w miejscu zbiorowej kwarantanny przy ul. Żytniej potwierdzono zakażenie SARS-CoV2. Badanie polegające na pobraniu wymazu z ust oraz nosa przeprowadzili specjaliści z Radziejowa. Dziś po przekazaniu wyników z sanepidu, osoby te zostały po godzinie przewiezione karetką do Ciechocinka do SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA „ORION” w Ciechocinku. Jak czytamy na stronie uzdrowiska:

"W Sanatorium świadczymy usługi na rzecz pacjentów ubezpieczonych w NFZ, kuracjuszy pełnopłatnych oraz gości hotelowych. Organizujemy turnusy o profilu antystresowym oraz profilaktyczno-rehabilitacyjnym dla funkcjonariuszy służb podległych ministrowi MSWiA."

Obecnie wstęp na teren uzdrowiska jest wzbroniony. Osoby z którymi mamy kontakt zapewniają, że czują się dobrze. Otrzymali płaszczyki ochronne, gumowe rękawice oraz maseczki. Na przesłanych zdjęciach warunki w jakich spędza najbliższe dni. 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe