Mieszkanka gminy Brześć Kujawski zakaziła się koronawirusem w pracy

  • 10.04.2020, 20:06 (aktualizacja 11.04.2020, 23:10)
  • Bogumiła Obałkowska
Mieszkanka gminy Brześć Kujawski zakaziła się koronawirusem w pracy

Oficjalnie od środy (08.04) wiadomo, że mieszkanka gminy Brześć Kujawski ma koronawirusa. Zakażenie koronawirusem kobieta podejrzewała u siebie od pewnego czasu i jak udało nam się nieoficjalnie ustalić dbała o to by nikogo nie zarazić. Sama postanowiła się odizolować. To odpowiedzialność za zdrowie innych przełożyła się na to, że po wykonaniu testów wśród członków rodziny kobiety, nie stwierdzono u nich zakażenia wirusem. Rodzina zarażonej kobiety przebywa w kwarantannie domowej.

"Tak potwierdzam, że w gminie Brześć Kujawski jest osoba zakażona koronawirusem. Jest już przeszło tydzień sama zamknięta na kwarantannie. My dostarczamy jej jedynie posiłki."- informuje krótko zastępca burmistrza Brześcia Kujawskiego Damian Chełminiak

 

Testy wśród członków rodziny mają zostać powtórzone w najbliższych dniach. Kobieta zaraziła się wirusem w pracy. Pracuje poza naszym powiatem w miejscu, gdzie stwierdzono zakażenie u innych osób. Kobietę określono nam jako "osobę młodą" , która póki co czuje się dobrze.

aktualizacja:

W związku z szeregiem zapytań dotyczących miejsca pracy kobiety, informujemy, że jest pracownikiem służby zdrowia. Część z osób, które zaraziły się koronawirusem w tym miejscu trafiły na kwarantanny, pozostałe do izolatorium, część do szpitala. 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe