Znamy wyniki sekcji zwłok 27-latki, której ciało zwisało na bramie przy ulicy Toruńskiej

  • 04.05.2020, 17:09 (aktualizacja 04.05.2020, 17:19)
  • B.B.
Znamy wyniki sekcji zwłok 27-latki, której ciało zwisało na bramie przy ulicy Toruńskiej

Wracamy do sprawy tajemniczej śmierci kobiety, której zwłoki znaleziono 20 kwietnia. W tym dniu, koło godziny 7:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, o ciele kobiety zwisającym z bramy jednej z włocławskich firm na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Okrzei i Toruńskiej. Dzisiaj skontaktowaliśmy się z prokuratorem Arkadiuszem Arkuszewskim, zastępcą Prokuratora Rejonowego, by uzyskać nowe informacje w tej sprawie.

"Wstępnie biegły stwierdził, że był to nieszczęśliwy wypadek. Kobieta tak niefortunnie przechodziła przez ogrodzenie, że doszło do zadzierzgnięcia. Zawisła na kołnierzyku, który ją przydusił."

 

Na tym etapie czynności nie wiadomo jeszcze, czy kobieta była pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, ponieważ prokuratura wciąż czeka jeszcze wyników badań toksykologicznych. Nie wiadomo również, dlaczego usiłowała przedostać się przez ogrodzenie. Do sprawy wrócimy.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe