Włocławscy sportowcy nagrodzeni przez prezydenta

  • 08.05.2020, 16:35 (aktualizacja 08.05.2020, 18:12)
  • B.B.
Włocławscy sportowcy nagrodzeni przez prezydenta

Wczoraj informowaliśmy o grantach, które otrzymało 6 włocławskich klubów od Zarządu województwa. Dzisiaj przyznane zostały nagrody i wyróżnienia sportowe Prezydenta Włocławka. Przyznaje się je od 2016 roku na mocy uchwały Rady Miasta. Indywidualne nagrody otrzymało 119 zawodników z 18 klubów sportowych reprezentujących 13 dyscyplin. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. Fabian Barański, 21-letni wioślarz, który wywalczył 1 miejsce na Mistrzostwach Europy w dwójce podwójnej, judoczka Angelika Szymańska z Miejskiego Klubu Sportowego "Olimpijczyk", która zajęła 1. miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii młodzieżowców oraz Adrian Klonowski, z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego VECTRA, mistrz Polski seniorów w chodzie na 20 km. Jeśli chodzi o sporty drużynowe nagrodzone zostało Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej, Uczniowski Klub Sportowy SMS, Włocławskie Towarzystwo Siatkówki oraz Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Junak.

Nagrodzonych zostało także 11 sportowców niepełnosprawnych uprawiających zarówno dyscypliny drużynowe jak indywidualne, a także 11 trenerów.

Co roku wręczeniu nagród towarzyszyła uroczysta gala, jednak pandemia koronawirusa zmusiła organizatorów do rezygnacji z gali. Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Lista nagrodzonych:

  1. Martyna Bruch – boks – KS Champion Włocławek

  2. Michał Jarliński – boks - KS Champion Włocławek

  3. Wiktor Paczkowski – boks - KS Champion Włocławek

  4. Mateusz Bielicki – boks - WKB Start

  5. Kamil Ślendak – boks - WKB Start

  6. Wiktor Lewandowski – judo - MKS Olimpijczyk

  7. Eryk Neumann – judo - MKS Olimpijczyk

  8. Angelika Szymańska– judo - MKS Olimpijczyk

  9. Wiktoria Tomczak - judo - MKS Olimpijczyk

  10. Dominik Cyrankowski - lekka atletyka- LKS Vectra

  11. Klaudia Kazimierska -lekka atletyka- LKS Vectra

  12. Adrian Klonowski -lekka atletyka- LKS Vectra

  13. Julia Kowalska - lekka atletyka- LKS Vectra

  14. Katarzyna Kowalska - lekka atletyka -LKS Vectra

  15. Sebastian Urbaniak- lekka atletyka - LKS Vectra

  16. Fabian Barański – wioślarstwo - WTW

  17. Julia Gęsicka– wioślarstwo -WTW

  18. Weronika Klasińska – wioślarstwo -WTW

  19. Wiktoria Klasińska – wioślarstwo -WTW

  20. Oliwia Muraska – wioślarstwo -WTW

  21. Filip Niewiadomski – wioślarstwo -WTW

  22. Wiktoria Orlińska - wioślarstwo -WTW

  23. Patryk Sadokierski- wioślarstwo -WTW

  24. Maciej Sieraczkiewicz- wioślarstwo -WTW

  25. Magdalena Szprengiel- wioślarstwo -WTW

  26. Piotr Śliwiński- wioślarstwo -WTW

  27. Oskar Mazurkiewicz – karate kyokushin -Włocławski Klub Karate Kyokushin

  28. Radosław Dykczyński - karate tradycyjne- Instytut Karate Tradycyjnego

  29. Eryk Kot- karate tradycyjne -Włocławski Klub Karate Tradycyjnego

  30. Zuzanna Smardzewska - karate tradycyjne -WKKT

  31. Paulina Wnukiewicz -karate tradycyjne- WKKT

  32. Nicola Gałkiewicz- kickboxing - Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek

  33. Marta Hyba - kickboxing -Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek

  34. Adrian Lipski – kickboxing - AMSW

  35. Grzegorz Lipski – kickboxing -AMSW

  36. Jakub Spychalski- kickboxing -AMSW

  37. Adrian Szydłowski-kickboxing -AMSW

  38. Katarzyna Tyl- kickboxing -AMSW

  39. Maciej Zalcfedel – kickboxing –AMSW

  40. Wiktor Kamiński- kickboxing -Klub Sportów Walki Włocławek

  41. Wiktor Miziołek- kickboxing -Klub Sportów Walki Włocławek

  42. Shayan Siedlecki- kickboxing - Klub Sportów Walki Włocławek

  43. Szymon Szulc- kickboxing - Klub Sportów Walki Włocławek

  44. Agnieszka Smoła – kajakarstwo - Iławski Klub Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Morena

  45. Jan Smoła- kajakarstwo- Iławski Klub Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Morena

  46. Mariusz Dudziak- kajakarstwo - Włocławsko – Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących

  47. Jadwiga Rogacka- kręgle i bowling - Włocławsko – Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących

  48. Damian Ziółkowski - koszykówka - Uczniowski Klub Sportowy Feniks Sprawni Razem

  49. Kamil Nowakowski - koszykówka – UKS Feniks Sprawni Razem

  50. Łukasz Kulpa - koszykówka – UKS Feniks Sprawni Razem

  51. Krystian Kijak - koszykówka - UKS Feniks Sprawni Razem

  52. Jacek Szubski - koszykówka - UKS Feniks Sprawni Razem

  53. Łukasz Ochmański - koszykówka – UKS Feniks Sprawni Razem

  54. Mateusz Pietrzak - koszykówka – UKS Feniks Sprawni Razem

  55. Jakub Bęben – koszykówka – Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej

  56. Nikodem Biliński – koszykówka – TKM

  57. Oliwier Bógdał - koszykówka – TKM

  58. Miłosz Ertman - koszykówka – TKM

  59. Filip Gachewicz - koszykówka – TKM

  60. Szymon Gallus - koszykówka – TKM

  61. Mateusz Kaliński - koszykówka – TKM

  62. Jakub Kępski - koszykówka – TKM

  63. Jakub Kornatka - koszykówka – TKM

  64. Bartosz Łazarski - koszykówka – TKM

  65. Maciej Pankiewicz - koszykówka – TKM

  66. Tomasz Wojtyczka - koszykówka – TKM

  67. Oliwier Bednarek - koszykówka – TKM

  68. Igor Bladoszewski - koszykówka – TKM

  69. Dawid Bykowski - koszykówka – TKM

  70. Adam Chodulski - koszykówka – TKM

  71. Wiktor Czyżnielewski - koszykówka – TKM

  72. Wiktor Łukasik - koszykówka – TKM

  73. Michał Matusiak - koszykówka – TKM

  74. Michał Szabelski - koszykówka – TKM

  75. Krystian Szortyka - koszykówka – TKM

  76. Konrad Tokarski- koszykówka – TKM

  77. Jan Wdzięczny - koszykówka – TKM

  78. Maciej Włudarski - koszykówka – TKM

  79. Maciej Wojciechowski - koszykówka – TKM

  80. Kacper Antosik - koszykówka – TKM

  81. Rafał Jankowski - koszykówka – TKM

  82. Miłosz Kaczmarek - koszykówka – TKM

  83. Jakub Kletkiewicz - koszykówka – TKM

  84. Michał Makowski- koszykówka – TKM

  85. Adam Waśko - koszykówka – TKM

  86. Sebastian Czarnecki -piłka nożna - UKS SMS

  87. Michał Iwicki - piłka nożna - UKS SMS

  88. Konrad Janiszewski- piłka nożna - UKS SMS

  89. Jakub Kwiecień - piłka nożna - UKS SMS

  90. Dominik Pikalski- piłka nożna - UKS SMS

  91. Maja Chojniak - piłka ręczna – Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Junak

  92. Michalina Hołody - piłka ręczna – MSPR Junak

  93. Kornelia Korpowska - piłka ręczna – MSPR Junak

  94. Wiktoria Kostrzewska- piłka ręczna – MSPR Junak

  95. Amelia Lewandowska- piłka ręczna – MSPR Junak

  96. Natalia Nowak - piłka ręczna – MSPR Junak

  97. Luiza Przewozik- piłka ręczna – MSPR Junak

  98. Julia Plecke- piłka ręczna – MSPR Junak

  99. Alicja Przeradzka - piłka ręczna – MSPR Junak

  100. Gabriela Sidwa- piłka ręczna – MSPR Junak

  101. Weronika Słomska- piłka ręczna – MSPR Junak

  102. Anna Urbańska- piłka ręczna – MSPR Junak

  103. Joanna Woźniak- piłka ręczna – MSPR Junak

  104. Inga Gutral – siatkówka – Włocławskie Towarzystwo Siatkówki

  105. Natalia Kozińska – siatkówka – WTS

  106. Julia Lewandowska – siatkówka – WTS

  107. Maja Malinowska – siatkówka – WTS

  108. Karolina Mularczyk – siatkówka – WTS

  109. Nicola Płucienniczak – siatkówka – WTS

  110. Oliwia Trawińska– siatkówka – WTS

  111. Alicja Tuchorska – siatkówka – WTS

  112. Maja Wieczorek– siatkówka – WTS

  113. Martyna Wieczorek – siatkówka – WTS

  114. Aleksandra Zawacka – siatkówka – WTS

  115. Julianna Balcerak - siatkówka – WTS

  116. Maria Cieślewicz - siatkówka – WTS

  117. Zuzanna Malinowska- siatkówka – WTS

  118. Natalia Matusiak- siatkówka – WTS

  119. Aleksandra Zarzycka- siatkówka – WTS

  120. Daniel Łuczak – boks - KS Champion (trener)

  121. Henryk Kwiatkowski– boks – WKB Start (trener)

  122. Roman Stawisiński – judo- MKS Olimpijczyk (trener)

  123. Jan Mazurkiewicz – karate kyokushin – WKKK (trener)

  124. Krzysztof Neugebauer – karate tradycyjne – IKT (trener)

  125. Janusz Ziółkowski - karate tradycyjne – WKKT (trener)

  126. Daniel Tobjasz – kickboxing – AMSW (trener)

  127. Jacek Stelmach – kickboxing – KSW (trener)

  128. Martyna Dobrosielska - lekka atletyka - LKS Vectra(trener)

  129. Agnieszka Nowakowska- lekka atletyka - LKS Vectra (trener)

  130. Krzysztof Gabryelewicz – wioślarstwo – WTW (trener)

Lista wyróżnionych:

  1. Filip Lewandowski – boks – KS Champion Włocławek

  2. Daniel Mazurek – boks – KB Champion

  3. Jakub Straszewski– boks –KB Champion

  4. Marcel Dobrian- judo- MKS Olimpijczyk

  5. Nicol Musialik- judo-MKS Olimpijczyk

  6. Angelika Głąb-karate kyokushin -WKKK

  7. Jakub Stawisiński -karate kyokushin- WKKK

  8. Zofia Goździk- karate tradycyjnego - Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego

  9. Iga Kaczmarek - karate tradycyjne- AZiKT

  10. Damian Szwed - karate tradycyjne- AZiKT

  11. Krzysztof Drabkowski - karate tradycyjne -Instytut Karate Tradycyjnego

  12. Adam Kolasiński - karate tradycyjne -IKT

  13. Patrycja Matuszewska -karate tradycyjne -IKT

  14. Wiktoria Lewińska-karate tradycyjne -IKT

  15. Julia Och -karate tradycyjne -IKT

  16. Natalia Różycka - karate tradycyjne -IKT

  17. Miłosz Sokół -karate tradycyjne -IKT

  18. Adrianna Skibińska -karate tradycyjne -IKT

  19. Wojciech Świeczkowski -karate tradycyjne -IKT

  20. Agnieszka Tarczyńska -karate tradycyjne -IKT

  21. Olaf Wiliński -karate tradycyjne -IKT

  22. Adam Spychalski – kickboxing -AMSW

  23. Patrycja Cieniawska- lekka atletyka -LKS Vectra

  24. Dawid Gutowski- lekka atletyka -LKS Vectra

  25. Joanna Konieczna- lekka atletyka -LKS Vectra

  26. Emilia Krzemińska- lekka atletyka -LKS Vectra

  27. Filip Michalski- lekka atletyka -LKS Vectra

  28. Paulina Rybka- lekka atletyka -LKS Vectra

  29. Dawid Skowyra - lekka atletyka -LKS Vectra

  30. Marta Zasada- lekka atletyka -LKS Vectra

  31. Natalia Zakrzewska- lekka atletyka -LKS Vectra

  32. Aleksander Krawczuk- pływanie - Klub Pływacki Delfin

  33. Amelia Krawczuk - pływanie- Klub Pływacki Delfin

  34. Wiktor Zasada - pływanie- Klub Pływacki Delfin

  35. Karol Król – pływanie- Uczniowski Klub Pływacki Wodnik

  36. Zofia Minta  – pływanie- Uczniowski Klub Pływacki Wodnik

  37. Natalia Kapuścińska – szachy -Uczniowski Klub Sportowy Presto

  38. Julia Stanowska – szachy -Uczniowski Klub Sportowy Presto

  39. Sławomir Musiałkiewicz - boks- KS Champion (trener)

  40. Robert Osmólski - boks- KS Champion (trener)

  41. Dariusz Rzepiński - boks- KS Champion (trener)

  42. Daniel Straszewski- boks- KS Champion (trener)

  43. Bartosz Zieliński – judo- MKS Olimpijczyk (trener)

  44. Marian Nowakowski - lekka atletyka - LKS Vectra (trener)

  45. Dariusz Gawroński -piłka ręczna -MSPR Junak (trener)

  46. Damian Sidwa -piłka ręczna -MSPR Junak (trener)

  47. Kinga Sidwa -piłka ręczna -MSPR Junak (trener)

  48. Tomasz Zieliński- siatkówka -UKS Czwórka (trener)

  49. Angelika Górska – siatkówka – WTS (trener)

  50. Marek Zacharek – siatkówka- WTS (trener)

 

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe