29 maja rusza sezon kina samochodowego. Organizatorzy wprowadzają bilety. Co można będzie obejrzeć?

  • 19.05.2020, 17:32 (aktualizacja 19.05.2020, 18:09)
  • B.B.
29 maja rusza sezon kina samochodowego. Organizatorzy wprowadzają bilety. Co można będzie obejrzeć? fot. Karolina Pawłowska/wir.wloclawek.pl

Rusza trzeci sezon Kina Samochodowego "Stara Zajezdnia". Tym razem z uwagi na odroczenie konkursu grantowego majowy seans autokina będzie miał charakter odpłatnej działalności pożytku publicznego. Koszty realizacji seansu zostaną pokryte m. in. Uczestników. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony wir.wloclawek.pl/shrek2 w cenie 15 zł. Każdy bilet uprawnia do wjazdu jednym samochodem osobowym maksymalnie 2 osób.

Seans rozpocznie się 29 maja o godzinie 21:15 na Pchlim Targu, al. Kazimierza Wielkiego 12. Co tym razem zobaczymy? Shrek 2, amerykański film animowany z 2004, sequel przeboju z 2001 r. Tym razem zielonemu ogrowi przyjdzie spotkać się z rodzicami wybranki swojego serca, Fiony. Bohater zmierzy się także z intrygami Wróżki Chrzestnej oraz Księcia z Bajki. Towarzyszyć mu będzie sympatyczny Osioł i czarujący, a zarazem dysponujący iście hiszpańskim temperamentem uroczy Kot w Butach.

Szczegółowy reżim sanitarny obowiązujący w trakcie imprezy "Kino Samochodowe Stara Zajezdnia" w dn. 29 maja 2020
1. Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone, zwrot biletu zgodnie z przepisami prawa.
2. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.
3. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.
4. W pojeździe przebywać mogą maksymalnie dwie osoby.
5. Osoby nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania w samochodzie.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe