Będzie remont komisariatu policji w Brześciu Kujawskim? Podpisano list

  • 20.05.2020, 14:12 (aktualizacja 20.05.2020, 15:07)
  • Komenda Miejska Policji we Włocławku
Będzie remont komisariatu policji w Brześciu Kujawskim? Podpisano list KMP Włocławek

Dzisiaj w włocławskiej Komendzie Miejskiej Policji odbyło się podpisanie Listu Intencyjnego w sprawie wspólnego współfinansowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont siedziby Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim. Uroczystego podpisania listu dokonali p. o. Komendanta Województwa Policji w Bydgoszczy insp. Piotr Leciejewski, Starosta Powiatu Włocławskiego Roman Gołębiewski i Tomasz Chymkowski, Burmistrz Brześcia Kujawskiego. W uroczystości uczestniczyli również mł. insp. Maciej Sadowski p. o. Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku oraz kom. Piotr Błażejewski, Komendant Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim.

Zgodnie z Listem Intencyjnym samorządy Powiatu Włocławskiego oraz Brześcia Kujawskiego przekażą w roku 2021 po 50 tys. złotych na dokumentację projektowo-kosztorysową związaną z zadaniem inwestycyjnym dotyczącym remontu i rozbudowy siedziby Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim.

"To dobra współpraca z samorządami lokalnymi oraz wspieranie przez nich działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności, wpływa na pozytywny wizerunek policjanta jako tej osoby, do której można w każdej chwili zgłosić się o pomoc" – stwierdził insp. Piotr Leciejewski

Brzeski Komisariat Policji obejmuje rejonem działania Brześć Kujawski, Izbicę Kujawską, Lubraniec oraz gminy Brześć Kujawski, Izbica Kujawska, Lubraniec i Lubanie.

Komenda Miejska Policji we Włocławku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe