Budowa tunelu w ciągu ul. Wienieckiej. Ratusz ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji

  • 22.05.2020, 19:07 (aktualizacja 23.05.2020, 01:32)
  • informacja prasowa
Budowa tunelu w ciągu ul. Wienieckiej. Ratusz ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji

Urząd Miasta ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa tunelu w ciągu ul. Wienieckiej”.

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie opisu przedmiotu zamówienia w postaci pełnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych.

Dokumentacja ma powstać dla:

- rozbudowy drogi powiatowej – ulicy Wienieckiej na odcinku w obrębie linii kolejowej nr 18 Kutno-Piła (o długości ok. 0,4 km) wraz z budową tunelu drogowego w ciągu tej ulicy pod linią i pod połączeniem ulic Ceglanej i Energetyków.

- rozbudowy dróg gminnych – ulicy Ceglanej (o długości ok. 0,3 km) i ulicy Zdrojowej (o długości ok. 0,2 km) oraz budowy drogi gminnej – ulicy Energetyków na odcinku od ulicy Wienieckiej do ulicy Zdrojowej (o długości ok. 0,05 km), w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa tunelu w ciągu ul. Wienieckiej, planowanego do realizacji przez Miasto Włocławek,

wraz z przekazaniem przez Wykonawcę Zamawiającemu przygotowanego do złożenia skutecznego wniosku o wydanie ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

Data otwarcia ofert w tym przetargu to 29.05.2020. Wykonawca zobowiązany będzie do opracowania dokumentacji w terminie nie dłuższym niż 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe