Chcesz zostać sędzią piłkarskim? Do 7 czerwca można zgłaszać się na kurs

  • 26.05.2020, 15:52 (aktualizacja 26.05.2020, 16:03)
  • informacja prasowa
Chcesz zostać sędzią piłkarskim? Do 7 czerwca można zgłaszać się na kurs archiwum

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy organizuje kurs sędziowski. Zgłoszenia można wysyłać do 7 czerwca na adres [email protected] Z uwagi na pandemię koronawirusa kurs odbędzie się zdalnie.

Szkolenie będzie się odbywało za pośrednictwem aplikacji Skype, w formie wideokonferencji na żywo, z udostępnieniem materiałów szkoleniowych. Dodatkowo, raz na dwa tygodnie będą prowadzone konsultacje online w mniejszych grupach (do 5 osób) w celu powtórzenia materiału i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

Start kursu przewidziany jest na 15 czerwca 2020 r., a jego zakończenie nastąpi jeszcze przed pierwszą kolejką sezonu 2020/21 w K-PZPN. Z uwagi na zdalny charakter kursu terminy wykładów będą dostosowywane do potrzeb i dostępności uczestników. Cena kursu to 150 zł.

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe