Hałdy piasku, gruzu i styropianu na miejskiej działce. Interwencja doprowadziła do dewelopera...

  • 27.05.2020, 19:09 (aktualizacja 27.05.2020, 19:50)
  • Bogumiła Obałkowska
Hałdy piasku, gruzu i styropianu na miejskiej działce. Interwencja doprowadziła do dewelopera... fot. nadesłane

W połowie maja do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy Włocławka zamieszkujący w pobliżu ulicy Cienistej (osiedle Michelin). Poprosili o zainteresowanie się kwestią ogromnych hałd piasku i gruzu, ale również śmieci w postaci folii czy styropianu, których do niedawna na tym terenie nie było. 

"Tam jest takie śmietnisko jak na Mahnaczu" - twierdzi pani Barbara, która często w to miejsce wybierała się z dziećmi na spacer

Otrzymaliśmy również fotografie potwierdzające opisywany stan. Na zdjęciach widać ogromny zwał piasku i zaśmiecenie zarówno polany jak i fragmentu lasu. Na hałdzie również widać pełno odpadów. Fotografie z pytaniami dotyczącymi działki przesłaliśmy do ratusza. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie, że zaśmiecony teren to część działki należącej do miasta, oraz informację dotyczące wyników wizji lokalnej przedstawicieli Urzędu Miasta oraz Straży Miejskiej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poinformowaliśmy mieszkańców, którzy interweniowali w sprawie zaśmiecenia terenu o terminie uprzątnięcia działki oraz wynikach wizji lokalnej. Przedstawiciel grupy mieszkańców zapowiada: "Sprawdzimy za miesiąc!"

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 31.05.2020, 18:11
A w gminie Lubień Kujawski na byłym lotnisku wcale nie jest lepiej. Kolega burmistra zaśmiecił gruzem działkę co to miała być pod inwestycję.
nowy
nowy 29.05.2020, 20:51
Tutaj na szczęście można jeszcze coś mądrego poczytać na innym portalu to już jak ktoś fajnie napisał "Trybuna Ludu".
Kocur
Kocur 29.05.2020, 11:54
Ile miasto pobierze opłaty za składowanie?
E0707
E0707 27.05.2020, 22:08
Jaką opłatę naliczył Urząd za dzierżawę terenu?

Pozostałe