Dzieci pod opieką pijanej matki. Kobieta miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie

  • 29.05.2020, 09:33 (aktualizacja 29.05.2020, 12:14)
  • B.B.
Dzieci pod opieką pijanej matki. Kobieta miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie

Wczoraj o godzinie 18:30 Komenda Miejska Policji we Włocławku została poinformowana przez kuratora sądowego, o tym, że pijana kobieta opiekuje się dwójką dzieci w wieku pół roku i 4 lata. Na ulicę Słowackiego został wysłany patrol policji.

"Patrol, który przyjechał na miejsce zdarzenia, by udzielić pomocy kuratorowi, potwierdził zgłoszenie. 30-letnia matka miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Kurator wykonał na miejscu czynności, przekazał dzieci rodzinie. Kobieta trafiła do policyjnej celi do wytrzeźwienia" informuje rzecznik KMP we Włocławku st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska

 

Kobieta będzie odpowiadała z art. 106 KW "Kto, mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnim do lat 7 albo nad inną osobą niezdolną rozpoznać lub obronić się przed niebezpieczeństwem, dopuszcza do jej przebywania w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia człowieka, podlega karze grzywny albo karze nagany".

B.B.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe