80 zł dla statysty za dzień zdjęciowy. We Włocławku będą kręcić film

  • 29.05.2020, 14:51 (aktualizacja 29.05.2020, 15:56)
  • informacja prasowa
80 zł dla statysty za dzień zdjęciowy. We Włocławku będą kręcić film źródło: Sceneria Agencja Aktorska

W związku z tym, że pod koniec przyszłego miesiąca na terenie Włocławka rozpoczną się zdjęcia do najnowszego filmu Tomasza Koneckiego "Największe polskie wesele", poszukiwani są statyści. Wiek osób, które zgłoszą chęć udziału w przedsięwzięciu nie ma znaczenia, ponieważ poszukiwana jest zarówno młodzież, dorośli i seniorzy, o różnym typie urody i aparycji. Produkcja będzie nagrywana na terenie Włocławka od 28.06 do 07.07.

Wszystkie osoby z Włocławska i okolic chętne do wzięcia udziału w nagraniach powinny wysłać zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miasto zamieszkania oraz aktualne i wyraźne zdjęcia twarzy i sylwetki, bez okularów przeciwsłonecznych, nakryć głowy i obróbek graficznych na adres mailowy [email protected] Stawka za dzień zdjęciowy dla statysty wynosi 80 zł netto.

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe