6 czerwca nie pójdziemy do Multikina. Sieć wydała oficjalny komunikat

  • 30.05.2020, 11:38
  • B.B.
6 czerwca nie pójdziemy do Multikina. Sieć wydała oficjalny komunikat

Zgodnie z decyzją władz centralnych, w ramach odmrażania gospodarki, wznowić działalność mają m. in. kina, teatry, baseny, czy siłownie. Oczywiście wszystko w określonych warunkach sanitarnych. Czy oznacza to, że włocławskie Multikino zostanie otwarte? Wygląda na to, że włocławianie będą musieli jeszcze poczekać na rozkoszowanie się seansem na sali kinowej w naszym mieście. W oficjalnym komunikacie zmieszczonym na witrynie Multikina możemy przeczytać, że Multikina będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie, a obecnie trwają przygotowania, by móc bezpiecznie przyjąć widzów.

"Szanowni Widzowie!

Wiemy, że tęsknicie za niepowtarzalną atmosferą kin! Z radością informujemy, że zgodnie z decyzją Rządu RP kina w Polsce mogą zostać otwarte już 6 czerwca br.!

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz Wasz, kina sieci Multikino będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie. Obecnie przygotowujemy się na Wasze ponowne przyjęcie. Nasze prace obejmują m.in.: przygotowanie zaplecza sanitarnego, który umożliwi Wam przyjemny i bezproblemowy udział w premierach filmowych. O planowanej dacie otwarcia poszczególnych kin sieci Multikino, poinformujemy w kolejnych komunikatach. 

Liczymy na Waszą wyrozumiałość, a na seansach spotkamy się już niedługo!"

Multikino zapewnia, że o planowanej dacie otwarcia sal kinowych będzie informować w kolejnych komunikatach. Próbowaliśmy skontaktować się z osobami zarządzającymi siecią Multikino, jednak infolinia została wyłączona. 

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe