Można już jeździć Rowerami Miejskimi

  • 04.06.2020, 16:08 (aktualizacja 04.06.2020, 16:13)
  • B.B.
Można już jeździć Rowerami Miejskimi archiwum

Włowery, czyli Rowery Miejskie miały być dostępne dla mieszkańców naszego miasta od 1 czerwca, czyli od Dnia Dziecka. Jednoślady od kilku dni były ustawione na swoich stacjach w różnych miejscach we Włocławku, jednak nie mogły być używane. Dopracowania wymagało kilka kwestii technicznych. Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że mieszkańcy naszego miasta mogą już odbyć podróż jednośladami, których kolor przypomina włocławski fajanas. Aktualnie w mieście znajduje 220 Włowerów rozmieszczonych na 35 stacjach.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wloclawek
Wloclawek 05.06.2020, 05:35
Mógłby ktoś podac miejsce tych wszystkich stacij rowerowych,bo n8gdzie nie mozna znaleźć

Pozostałe