Prezydent Wojtkowski ogłasza konkurs. 500 tys. zł na inwestycję na osiedlu, które osiągnie najwyższą frekwencję w wyborach

  • 24.06.2020, 13:21 (aktualizacja 24.06.2020, 13:41)
  • B.B.
Prezydent Wojtkowski ogłasza konkurs. 500 tys. zł na inwestycję na osiedlu, które osiągnie najwyższą frekwencję w wyborach materiały Urząd Miasta Włocławek

Dziś o godzinie 12:00 Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski zaapelował do mieszkańców naszego miasta, aby wzięli udział w wyborach. By dodatkowo zmotywować wyborców do pójścia do urn włodarz Włocławka ogłosił konkurs. Na osiedlu, na którym frekwencja będzie najwyższa, zostanie zrealizowana inwestycja warta 500 tys. zł.

"Serdecznie Państwa zachęcam i zapraszam do udziału w głosowaniu. Wybory nie są obowiązkiem, są naszym prawem, ale myślę, że powinniśmy to traktować jako obowiązek obywatelski. Żebyśmy potem sobie nie wyrzucili, że nie zagłosowaliśmy i oddaliśmy władzę komuś, kto nie powinien tej władzy sprawować. Chciałbym też powiedzieć, że w związku z tym, że zależy nam na tym, aby budować w Polsce odpowiedzialne społeczeństwo obywatelskie, to w celu zachęcenia Państwa chcielibyśmy ogłosić w naszym mieście konkurs na najwyższą frekwencje. W związku z tym, to osiedle, które najlepiej pójdzie do wyborów, czyli frekwencja będzie najwyższa to zobowiązujemy się, że w 2021 r. zrealizujemy inwestycję o wysokości 500 tys. zł właśnie na tym osiedlu które wykaże się najwyższą frekwencją. Tą inwestycję będziemy z Państwem konsultować."

Wybory prezydencie odbędą się w najbliższą niedzielę 28 czerwca.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe