Honorowy komitet poparcia Dudy we Włocławku. Czy ten sam komitet niehonorowo wiesza plakaty?

  • 25.06.2020, 00:09 (aktualizacja 25.06.2020, 09:56)
  • B.L.
Honorowy komitet poparcia Dudy we Włocławku. Czy ten sam komitet niehonorowo wiesza plakaty? fot. B.B.

Dziś na Starym Rynku odbył się briefing działaczy i sympatyków PiS pod przewodnictwem szefa lokalnych struktur Jarosława Chmielewskiego oraz Joanny Borowiak. Ideą spotkania było przedstawienie honorowego komitetu poparcia dla kandydata PiS na urząd prezydenta RP Andrzeja Dudy. W pierwszej kolejności przedstawiono poszczególne osoby, które złożyły swoje podpisy poparcia w obecności mediów. Pierwsza podpisała się na tablicy Joanna Borowiak, następnie m.in Urszula Palińska, pierwsza prezydent Włocławka, kilku radnych Rady Miasta z ramienia PiS i osoby skupione wokół włocławskich struktur tego ugrupowania. Na spotkaniu nie pojawił się wyczytany senator Łyczak. Po złożeniu podpisów, głos zabrała posłanka na Sejm RP Joanna Borowiak:

"Andrzej Duda to człowiek, który dotrzymał swoich wszystkich obietnic. To prezydent, który cieszy się zaufaniem Polaków, ale o to zaufanie też zabiega..."- oznajmiła Joanna Borowiak przewodnicząca komitetu. 

Tymczasem w nocy ze środy na czwartek w internecie pojawił się film, na którym zdejmowany jest nielegalnie zawieszony plakat Andrzeja Dudy. Zdjęcia bannera dokonuje Maciej Maciak, były kandydat na prezydenta Włocławka, któremu bez pytania plakat zawieszono na ogrodzeniu... 

 

 

B.L.

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dignity
dignity 26.06.2020, 18:22
najpierw to trzeba mieć honor
Jadwiga
Jadwiga 25.06.2020, 02:54
Obecny prezydent nie spełnił m.in. takich obietnic wyborczych z 2015 r., jak likwidacja tzw. umów śmieciowych, podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł, obniżenie podatku VAT czy realizacja "wielkiego programu budowy mieszkań
px
px 25.06.2020, 02:47
Niehonorowe zachowanie typowe dla pisu

Pozostałe