Zawodnicy Lidera po raz drugi poświęcają wakacje dla ciężkiej pracy! 

  • 30.06.2020, 22:28 (aktualizacja 30.06.2020, 22:32)
  • informacja prasowa
Zawodnicy Lidera po raz drugi poświęcają wakacje dla ciężkiej pracy! 

 

Rok temu chłopcy będący uczniami Zespołu Szkół Akademickich w czasie wakacji nie odpoczywali. Trenowali dwa razy dziennie co zaowocowało dużym sukcesem i awansem do ligi makroregionalnej. 

W tym roku również trenerzy postawili na ciężką pracę od 22 czerwca wznawiając zajęcia. Zawodnicy trenują dwa razy dziennie na boiskach OSiR oraz korzystają z terenów leśnych. W czasie treningów drużyny pracują nad poprawą techniki, taktyki, a także nad motoryka wraz z trenerem przygotowania motorycznego. 

Warto zaznaczyć, że wszyscy zawodnicy reprezentują klasy Mistrzostwa Sportowego w Zespół Szkół Akademickich, do których cały czas trwa  nabór uzupełniający.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby chcące podnosić swoje umiejętności oraz rozwijać swoją pasję do klas piłkarskich. 

informacja prasowa

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe