Włocławskie Multikino nie zostanie otwarte 3 lipca

  • 02.07.2020, 12:19 (aktualizacja 02.07.2020, 12:21)
  • informacja prasowa
Włocławskie Multikino nie zostanie otwarte 3 lipca archiwum

Prezes Zarządu Multikino S.A. W swoim oświadczeniu poinformował, że nie wszystkie multipleksy zostaną otwarte 3 lipca, a więc w planowanym terminie.

"Multikino jako pierwsza sieć kin w Polsce stopniowo otwiera swoje kina. Część multipleksów wznowiła działalność 19 czerwca br. Seanse filmowe po przerwie odbywają się zgodnie z planem, a dzięki zapewnionemu przez nas zapleczu sanitarnemu i materiałom informacyjnym na terenie kin udział w projekcjach jest przyjemny i bezproblemowy. W związku z przesunięciem najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier filmowych zdecydowaliśmy się, że pozostałe kina sieci Multikino nie wznowią działalności 3 lipca br. O planowanej dacie otwarcia pozostałych multipleksów, poinformujemy w kolejnych komunikatach." - czytamy w oświadczeniu Prezesa Pawła Śwista

Wśród kin, które na razie pozostaną zamknięte jest włocławskie Multikino

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe