Skarżą się na fetor. Zwłoki mężczyzny rozkładały się przez 5 dni w mieszkaniu przy ul. Toruńskiej

  • 03.07.2020, 16:24 (aktualizacja 03.07.2020, 17:07)
  • B.B.
Skarżą się na fetor. Zwłoki mężczyzny rozkładały się przez 5 dni w mieszkaniu… B.B.

Z naszą redakcją skontaktowała się kobieta mieszkająca w bloku przy ulicy Toruńskiej 99. Włocławianka mieszka w tej samej klatce, w której w miniony wtorek ujawniono zwłoki mężczyzny. Jak powiedziała nam kobieta, 54-latek zmarł najprawdopodobniej już w piątek. Z uwagi na wysokie temperatury powietrza oraz upływ czasu od momentu śmierci do znalezienia zwłok, ciało denata uległo znacznemu rozkładowi. Wiąże się to z pojawieniem się na klatce schodowej charakterystycznej i zarazem bardzo intensywnej woni, która uprzykrza życie pozostałym mieszkańcom. Włocławianka twierdzi, że Młodzieżowa Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa, która administruje budynkiem nie zajęła się tak jak należy sprawą odkażenia i usunięcia zapachu rozkładającego się ciała:

"Dopiero dziś [w piątek przyp. red.] przyjechała firma z Poznania i ozonowali mieszkanie, ale do tej pory jedna z mieszkanek tej klatki wylewała ocet, aby ten zapach zniwelować. [...] Mieszkanie było spółdzielcze, więc spółdzielnia powinna natychmiast reagować, a dopiero wczoraj wersalkę wyrzucili. Od wtorku, a wczoraj był czwartek. Jak oni wchodzili, żeby lufcik otworzyć, to był taki fetor, że masakra." - skarży się mieszkanka bloku przy ulicy Toruńskiej 99

Od momentu znalezienia zwłok mężczyzny do oczyszczenia miejsca zgonu minęły 3 dni. Czemu tak wiele czasu minęło od znalezienia denata, do momentu odkażenia mieszkania? Skierowaliśmy się do Młodzieżowej Międzyzakładowa Spółdzielni Mieszkaniowej, jednak dziś nie uzyskaliśmy oficjalnego stanowiska. Odpowiedź mamy uzyskać w tej sprawie w poniedziałek. 

B.B.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.07.2020, 07:07
Nie było żadnej firmy do ozonowania, wynieśli tylko wersalkę, firma sprzątająca w piątek sprzątała piwnicę w klatce obok!
Mieszkanka
Mieszkanka 04.07.2020, 15:38
Firma była ozonowania dwa dni pod rząd po co takie rzeczy wypisywać jak się nie wie
Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.07.2020, 17:32
To słabo się starali bo wciąż śmierdzi
miesz
miesz 03.07.2020, 20:21
no to tylko w tej spoldzielni taki syf...nie dziwi mnie to wcale. A Pan Prezes mówi że nic sie nie dzieje

Pozostałe