Konkurs na dyrektora Teatru Impresaryjnego we Włocławku

  • 06.07.2020, 17:59 (aktualizacja 06.07.2020, 18:02)
  • informacja prasowa
Konkurs na dyrektora Teatru Impresaryjnego we Włocławku archiwum

Zarządzeniem Prezydenta Miasta Włocławek z dnia 3 lipca 2020 r. został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego .

Wymogi kwalifikacyjne oraz formalne kryteria wyboru kandydata na stanowisko dyrektora to m. in.: obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe magisterskie, co najmniej 5 letni staż pracy, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym w instytucjach kultury i/lub na stanowisku związanym z nadzorem nad prowadzeniem działalności kultury i/lub na stanowisku kierowniczym, w urzędach administracji rządowej lub samorządowej, do spraw działań kulturalnych lub marketingowych lub edukacyjnych.

Kandydaci muszą wykazać się również znajomością przepisów prawa dotyczących funkcjonowania instytucji kultury, finansów publicznych, prawa pracy oraz samorządu terytorialnego.

Kandydata na stanowisko dyrektora wyłoni komisja konkursowa, której skład i szczegółowy tryb pracy określony zostanie w odrębnym odrębnym zarządzeniu. Przewidywany termin zakończenia postępowania konkursowego: do dnia 15 października 2020 roku.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe