KS AQUA zaprasza na bezpłatne zajęcia z żeglarstwa dla dzieci

  • 20.07.2020, 17:45 (aktualizacja 20.07.2020, 18:25)
  • informacja prasowa
KS AQUA zaprasza na bezpłatne zajęcia z żeglarstwa dla dzieci archiwum

Klub Sportowy AQUA wspólnie z Polskim Związkiem Żeglarskim będzie prowadził we Włocławku program edukacji żeglarskiej dla dzieci. Program jest bezpłatny, będzie się na niego składał cykl, 5 zajęć po 3 godziny, związanych z żeglarstwem dla dzieci. Będzie żeglowanie małymi łódkami, dużym jachtem żaglowym, pływanie motorówką, bezpieczeństwo nad wodą, gry i zabawy żeglarskie na lądzie. Program rozpocznie się w sierpniu piknikiem żeglarskim Polsailing Day, a już teraz można zapisywać się na zajęcia Polsailing na stronie www.polsailing.pl

Również w sierpniu rozpocznie się program dla całych rodzin Polsailing Cała Rodzina Pod Żaglami za Miastem, w którym całe rodziny, niekoniecznie spokrewnione, będą mogły pożeglować z instruktorem na jachcie żaglowym i choć trochę poznać żeglarstwo. Załoga będzie żeglowała przez 1,5 h po Zalewie Włocławskim. Na te rejsy również można zapisać się na www.polsailing.pl.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe