Wczoraj 4 kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Rekordzistka miała na liczniku 142 km/h

  • 23.07.2020, 13:27 (aktualizacja 23.07.2020, 13:29)
  • informacja prasowa
Wczoraj 4 kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Rekordzistka miała na liczniku 142 km/h archiwum

Wczorajszego dnia (22.07.2020) policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy czterem kierującym, którzy w rażący sposób naruszyli przepisy ruchu drogowego. Wszyscy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym ponad 50 km/h.

Niechlubną rekordzistką okazała się 53-latka kierująca VW, która jechała w m. Borzymie (gm. Choceń) z prędkością o 92 km/h większą niż obowiązujące ją przepisy. Kobieta zlekceważyła ograniczenie prędkości do 50 km/h i pędziła mając na liczniku 142 km/h. 

Tego samego dnia, tylko na innej drodze mundurowi namierzyli dwóch kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców wieku 25 i 46 lat, którzy prowadzili swoje Audi na Alei Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Młodszy z nich 25-latek jechał z prędkością 93 km/h, natomiast starszy miał na liczniku 97 km/h. Obu kierowców w miejscu kontroli obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Ostatnie tego dnia prawo jazdy utracił 20-letni kierowca Forda na ulicy Toruńskiej we Włocławku. Zmierzona prędkość przez mundurowych wykazała, że młody kierowca jechał 111 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywała go maksymalna dopuszczalna prędkość do 50 km/h.  

Wszyscy zatrzymani kierowcy utracili prawa jazdy na trzy miesiące, co oznacza, że w najbliższym czasie nie będą mogli prowadzić aut. Również mundurowi na każdego z kierowców nałożyli mandaty karne i punkty.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KROOL
KROOL 24.07.2020, 07:07
I *** KARAĆ DEBILI

Pozostałe