Kolejne 2 osoby zakażone koronawirusem we Włocławku, 9 nowych zarażeń w Gostyninie. Jedna osoba zmarła

  • 29.07.2020, 12:46 (aktualizacja 29.07.2020, 22:01)
  • B.B.
Kolejne 2 osoby zakażone koronawirusem we Włocławku, 9 nowych zarażeń w Gostyninie. Jedna osoba zmarła

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował dzisiaj o 2 nowych zakażenia koronawirusem w naszym mieście.

"We Włocławku mamy kolejne 2 nowe zakażenia wirusem. Postanowiłem Państwa o tym poinformować, bo mimo istniejącego stanu pandemii, w naszym społeczeństwie widać znaczne rozluźnienie spowodowane oczywiście okresem wakacyjnym, okresem urlopowym i tym, że wiele osób przyjeżdża i wyjeżdża z naszego miasta. Chciałbym Państwa prosić o wzmożoną czujność w tej kwestii, by zachowywać dystans społeczny i przede wszystkim nosić maseczki, bo jak pokazuje sytuacja nie tylko w naszym mieście, ale i w Polsce tych zakażeń przybywa." - powiedział Prezydent Marek Wojtkowski

2 kobiety, które zostały zakażone przebywają obecnie w Izolatorium w Grudziądzu. Włodarz Włocławka dodał, że nie otworzy Urzędu Miasta, mimo napływających do niego sygnałów mówiących o takiej konieczności. Przyczyną jest oczywiście okres pandemii i przybywania nowych zakażeń.

Znaczny wzrost zachorowań na Covid-19 odnotowano wczoraj w Gostyninie. 28 lipca przybyło 9 nowych zakażonych. 1 z mieszkańców tamtejszego Domu Pomocy Społecznej zmarł.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe