Pożar garaży przy ul. Brackiej. Na miejscu policja, straż i pogotowie energetyczne

  • 01.08.2020, 00:11 (aktualizacja 03.08.2020, 12:41)
  • Bogumiła Obałkowska
Pożar garaży przy ul. Brackiej. Na miejscu policja, straż i pogotowie energetyczne fot.B.Obałkowska

Dziś przed godz. 23.00 doszło do pożaru garaży przy ul. Brackiej. Ogień gasiły trzy jednostki Straży Pożarnej. Strażacy gasili znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty zgromadzone przez ich właścicieli. Jak widać na zdjęciach ogień zajął trzy garaże. Na miejscu pojawiło się Pogotowie Energetyczne, które miało odciąć dopływ prądu.

Aktualizacja

"Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22:30. Na miejsce wysłane zostały 3 Zastępy Gaśnicze. Po dojechaniu na miejsce i przecięciu kłódki garażu, w którym miał miejsce pożar okazało się, że pali się część administracyjna tego garażu. Administracyjna, ponieważ tak ktoś najprawdopodobniej prowadził działalność gospodarczą, sprzedawał części do samochodów. Istniało ryzyko, że pożar obejmie kolejne garaże, na szczęście do tego nie doszło. Nikt nie został poszkodowany." informuje bryg. Dariusz Krysiński Dowódca JR-G nr 1

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty zostały oszacowane na ok. 25 000 zł.

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe