Pierwszy koncert "Na leżakach" za nami

  • 02.08.2020, 22:01
  • informacja prasowa
Pierwszy koncert "Na leżakach" za nami fot. Sławomir Wasielewski

Dziś w Centrum Kultury Browar B. odbył się pierwszy z pięciu zaplanowanych na sierpień koncertów na dziedzińcu. Koniecznością uczestnictwa w koncercie jest  zachowanie zasad reżimu sanitarnego i ograniczenie ilości uczestników koncertów plenerowych. Wszystkie koncerty zaczynają się o 20.00.

Dziś swój koncert dało Classic Trio: Małgorzata Bętkowska – flet, Ewa Witczak – wiolonczela i Jacek Szczepański – fortepian. To zespół młodych muzyków i nauczycieli, którzy poznali się w pracy w szkole muzycznej we Włocławku. Połączyła ich pasja do wspólnego grania oraz częste podróże. Na dziedzińcu Browaru B. zagrali m.in. utwory J.Haydna i E.Morricone.

Kolejny koncert już za tydzień. Na scenie Ni To Ponk - trio włocławskich muzyków: Grzegorz Walczak, Olek Walczak i Andrzej Krupiński.

informacja prasowa

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe