Kino samochodowe już w piątek. Co na ekranie?

  • 09.09.2020, 15:15 (aktualizacja 09.09.2020, 15:24)
  • informacja prasowa
Kino samochodowe już w piątek. Co na ekranie? Materiały Prasowe WIR

W najbliższy piątek 11 września w kinie samochodowym przy Alei Kazimierza Wielkiego 12, będziemy mogli zobaczyć dwie produkcje. Pierwsza to "Minionki" z 2015 r. Sympatyczne żółte stworki od zarania dziejów służyły najgorszym w historii złoczyńcom. Niestety w wyniku eksplozji pozbyły się swego ostatniego władcy zła i pogrążyły się w rozpaczy. W oczy zajrzało widmo upadku, więc trzech niezwykłych bohaterów - Kevin, Stuart i Bob - wyrusza na desperackie poszukiwanie nowego szefa. Szczytny cel prowadzi ich do siedziby potencjalnej szefowej, Scarlett O'Haracz. Jakie przygody przeżyją? Tego dowiemy się w piątek o godzinie 19:45.

Drugim film, jaki możemy zobaczyć 11 września jest produkcja niemiecko-francuska "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" z 2002 r. Kleopatra (Monica Bellucci) chcąc udowodnić siłę swojego narodu, zobowiązuje się wybudować letnią rezydencję dla Juliusza Cezara (Alain Chabat), w ciągu trzech miesięcy. Zadanie to zleca Numernabisowi (Jamel Debbouze). Jeśli nie zdąży, Królowa rzuci go na pożarcie krokodylom. Bliski załamania Numernabis zwraca się o pomoc do galijskiego Druida Panoramixa (Claude Rich), wynalazcy specyfiku dodającego sił. Zaopatrzeni w magiczny napój, Asterix (Christian Clavier), Obelix (Gerard Depardieu) i Panoramix wraz z pieskiem Idefixem wyruszają do Egiptu aby pomóc Numernabisowi. Początek seansu o 21:45.

Na oba seanse wstęp jest bezpłatny. Należy przypomnieć, że w trakcie imprezy będzie obowiązywał reżim sanitarny:

  1. Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone.

  2. Przynajmniej jedna osoba w samochodzie ma obowiązek pozostawić do siebie kontakt w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu.

  3. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.

  4. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.

  5. W pojeździe przebywać może osoby w liczbie nieprzekraczającej połowy miejsc w samochodzie według dowodu rejestracyjnego. Wyjątek stanowią osoby wspólnie zamieszkujące.

  6. Osobom, które nie przestrzegają niniejszego reżimu, organizator może odmówić wjazdu lub nakazać opuszczenie terenu imprezy.

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe