Szpital wstrzymuje przyjęcia i wydaje oświadczenie

  • 11.09.2020, 00:34 (aktualizacja 11.09.2020, 01:10)
  • Bogumiła Obałkowska
Szpital wstrzymuje przyjęcia i wydaje oświadczenie

Kilkanaście minut po północy w piątek 11 września dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku, mgr inż. Karolina Welka  wysłała do mediów oświadczenie w którym informuje o wstrzymaniu przyjęć do szpitala:

"Szanowni Państwo niniejszym informujemy, że na chwilę obecną WSTRZYMUJEMY PRZYJĘCIA I WYPISY dla następujących oddziałów: 1. Oddziału Chorób Wewnętrznych II 2. Oddziału Chorób Wewnętrznych i Nefrologii Powyższe spowodowane jest oczekiwaniem na wyniki badań pacjentów i personelu medycznego po uzyskaniu wyniku potwierdzającego u jednej osoby z personelu medycznego obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Decyzję o przywróceniu oddziałów do pracy po otrzymaniu wszystkich w/w wyników, podejmie Zespół Zarządzania Kryzysowego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną."

O wznowieniu przyjęć poinformujemy, gdy tylko dyrekcja szpitala wyda takowe oświadczenie 

 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe