Na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych powstanie przejazd pożarowy

  • 14.09.2020, 19:07 (aktualizacja 14.09.2020, 20:23)
  • informacja prasowa
Na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych powstanie przejazd pożarowy

Urząd Miasta Włocławek ogłosił przetarg na budowę przejazdu pożarowego, zatok postojowych dla samochodów osobowych, przebudowę istniejącego ogrodzenia, remont nawierzchni zjazdu z ulicy Kraszewskiego w ramach zadania Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku.

Przejazd pożarowy zaprojektowany jest na odcinku pomiędzy drogą wewnętrzną przy budynku szkoły, a istniejącym zjazdem na terenie działki z ulicy Kraszewskiego. W ten sposób powstanie przejazd pożarowy pomiędzy ulicą Bukową, a ulicą Kraszewskiego.

W zakres zadania wchodzą prace przygotowawcze, roboty ziemne, wykonanie krawężników i ścieku terenowego, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie nawierzchni zatok postojowych. Wykonawca będzie musiał także przebudować fragment ogrodzenia z bramą oraz wykonać oznakowanie poziome i pionowe.

Oferty można składać do 25 września.

 

informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe