Ulica Kilińskiego zamknięta. Uszkodzony został gazociąg

  • 16.09.2020, 14:15 (aktualizacja 16.09.2020, 14:20)
  • B.B.
Ulica Kilińskiego zamknięta. Uszkodzony został gazociąg Bartosz Balcerowski

Dziś około godziny 12:00 doszło do uszkodzenia gazociągu na ulicy Kilińskiego. Na miejscu szybko pojawiły się służby, które zabezpieczyły teren. Doszło do ewakuacji mieszkańców z budynku mieszkalnego.

"Doszło do rozszczelnienia gazociągu podczas prac na instalacji wodociągowej przez firmę, która to prowadzi. Prawdopodobnie do rozszczelnienia doszło podczas przewiercania się przez jezdnię na ulicy Kilińskiego. Natychmiast pojawiło się Pogotowie Gazowe, które zakręciło dopływ gazu, tym samym główne niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Oczywiście gazociąg będzie teraz wymagał naprawy. Na miejscu działały 4 zastępy Straży Pożarnej z Włocławka. W początkowej fazie, nastąpiła ewakuacja 12 mieszkańców jednego z budynków mieszkalnych znajdujących się w pobliżu miejsca awarii." - informuje bryg. Dariusz Krysiński Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1

Strażacy rozstawili kurtyny wodne, w celu zmniejszenia zagrożenia. Miejsce zostało zabezpieczone. Ulica Kilińskiego pozostaje nieprzejezdna.

B.B.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe