Monika Budzeniusz została nowym dyrektorem Teatru Impresaryjnego

  • 18.09.2020, 11:30 (aktualizacja 18.09.2020, 20:06)
  • B.B.
Monika Budzeniusz została nowym dyrektorem Teatru Impresaryjnego archiwum

Wieloletni dyrektor Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego Jan Polak kilka tygodni temu odszedł na emeryturę. Od 26 lipca obowiązki dyrektora, do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko, pełnił Adrian Domanowski, pracownik placówki. Zgodnie z zapowiedziami Urzędu Miasta Komisja Konkursowa miała wyłonić nowego dyrektora do 15 października 2020 r. Już dziś otrzymaliśmy informację z Ratusza o wynikach posiedzenia Komisji Konkursowej.

"15 września 2020 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, powołanej Zarządzeniem Prezydenta Włocławka w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku, w którym uczestniczyli wszyscy członkowie Komisji Konkursowej. Komisji przewodniczyła Pani Domicela Kopaczewska – Zastępca Prezydenta Miasta Włocławka. Do konkursu przystąpiły 4 osoby, do etapu merytorycznego zostały zakwalifikowane 2 osoby, tj. Pani Monika Budzeniusz i Pan Dariusz Kordek. Komisja, po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, w głosowaniu jawnym wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku w osobie Pani Moniki Budzeniusz, która uzyskała największą liczbę głosów. Kandydatura ta została przedstawiona Prezydentowi Miasta Włocławek. Funkcję dyrektora pani Monika Budzeniusz obejmie od 1 października 2020 r." - czytamy w oficjalnym komunikacie

Dotychczas Pani Monika Budzeniusz była rzecznikiem prasowym Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Włocławianie mogą również pamiętać, że wcześniej była rzecznikiem prasowym Prezydenta Andrzeja Pałuckiego.

 

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olać ją
olać ją 25.09.2020, 22:36
Zdejmijcie z Portalu tą bezczelną gębę.
byłamłoda
byłamłoda 19.09.2020, 21:58
Żenada i kolesiostwo na całego, nic dziwnego że zdolni ludzie uciekają z tego miasta, jak widzą że tu tylko układy i znajomości a nie zdolności...
Antinepos
Antinepos 19.09.2020, 12:12
Żenujący musiałbyć ten "kunkurs" w którym wygrywa swojaczka...
co się dzieje
co się dzieje 18.09.2020, 13:50
Kabaret przy tych cyrkach co wyprawia władza we Włocławku jest bardzo poważną instytucją.

Pozostałe