Włocławska policja ma dwa nowe radiowozy. Ile kosztowały?

  • 23.09.2020, 00:38 (aktualizacja 24.09.2020, 11:31)
  • informacja prasowa
Włocławska policja ma dwa nowe radiowozy. Ile kosztowały?

Na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyła się uroczystość przekazania nowych radiowozów policjantom komend miejskich i powiatowych naszego województwa. Zakup 24 kia ceed kombi był możliwy dzięki umowie zawartej z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Panem Piotrem Całbeckim. Kwota przekazana na ten cel z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego wyniosła milion złotych. Koszt zakupu jednego auta wyniósł 91 881,00 zł, co łącznie stanowi 2 205 144 zł, z czego 1 205 144 zł pochodził z budżetu policji, a pozostała część w kwocie 1 000 000 zł od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Po krótkich, okolicznościowych przemówieniach Kapelan kujawsko-pomorskich policjantów Ks. Prałat Stanisław Kotowski poświęcił nowe auta. Pojazdy zostaną rozdysponowane po jednym do komend powiatowych, a komendy miejskie otrzymają po dwa radiowozy, za wyjątkiem KMP w Bydgoszczy, która otrzyma 3 pojazdy. KIA CEED KOMBI ma moc silnika 140 KM, pojemność 1353 cm3, mechaniczną skrzynię biegów, sygnały uprzywilejowania i oczywiście radiotelefon z systemem łączności radiowej.

 

informacja prasowa

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe