Kacperkowi usunięto 8 mleczaków, jest przygotowywany do najważniejszej części walki o życie

  • 25.09.2020, 20:37 (aktualizacja 29.09.2020, 22:28)
  • Bogumiła Obałkowska
Kacperkowi usunięto 8 mleczaków, jest przygotowywany do najważniejszej części walki o życie fot. Fundacja Zobacz Mnie

Dziś "Fundacja Zobacz Mnie" opublikowała kilka zdjęć, oraz poinformowała na stronie o stanie Kapra Tesznera, chłopca, na którego leczenie w Nationwide Children's Hospital ludzie dobrej woli zebrali 4 miliony złotych. Chłopiec jest po szeregu badań i jak twierdzi fundacja, zaczyna się najważniejsza część walki o życie - seria przeszczepów szpiku:

"Kacper zaczyna najważniejszą, ale i najtrudniejszą część swojej walki o życie w Nationwide Children's Hospital. Ruszyły przygotowania do megachemioterapii i serii przeszczepów szpiku. I teraz uwaga:
✔️ Rezonans z kontrastem - zaliczony
✔️ Badanie na wydolność płuc - odhaczone 
✔️ Badanie słuchu - poszło jak po maśle
✔️ Bardzo trudna wizyta w stomatologa - ufff... Usunięte 8 mleczaków i 4 ząbki wyleczone. Teraz dodatkowo Kacperek będzie dostawał zastrzyki na szybszą i większą produkcję komórek macierzystych. Walcz Kacperku, walczcie razem z nim dzielni rodzice . A my Was wspieramy sercami, myślami i modlitwami " - czytamy na stronie Fundacji.

O postępach w drodze do wyleczenia Kacperka będziemy informować. Tymczasem Kacperku trzymaj się mocno, bo jeśli to czytasz to już nie możemy się odczekać aż wrócisz do domu, żeby opowiedzieć naszym czytelnikom jak byłeś dzielny i jak wygrałeś tę walkę.

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe