IV Włocławski Festiwal Modelarski 10-11 października

  • 01.10.2020, 01:37
  • informacja prasowa
IV Włocławski Festiwal Modelarski 10-11 października

Już po raz czwarty Klub "Stara Remiza" zaprasza wszystkich amatorów modeli kartonowych i plastikowych na Włocławski Festiwal Modelarski, który w tym roku, wyjątkowo odbędzie się w Klubie "Zazamcze" CK "Browar B." przy ulicy Toruńskiej 87. Pomimo niesprzyjających warunków na festiwal zgłosiła się duża liczba wystawców z całej Polski, między innymi ze Szczecina, Katowic, Bydgoszczy, Poznania, Gdyni, Wrocławia, Koszalina i Częstochowy. Ich prace będziemy mogli podziwiać w sobotę,
10.10 od godziny 14.00 do 17.00 oraz w niedzielę, 11.10 od 9.00 do 14.00 Wystawców i zwiedzających obowiązuje zakrywanie nosa i ust oraz wypełnienie oświadczenia, które mogą Państwo znaleźć pod linkiem: https://ckbrowarb.pl/covid-19/ .
 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe