czwartek, 28 marca 2024 14:05

Lider lepszy od Legii

W piątek 9 października na stadionie OSiR we Włocławku, odbył się mecz inaugurujący XI kolejkę spotkań IV ligi KPZPN. Na przeciw siebie do walki o ligowe punkty stanęły drużyny Lidera Włocławek i Legii Chełmża. Gospodarze nie zawiedli i wygrali pewnie 3:1. Wszystkie gole padły w pierwszej części spotkania. Po 20 minutach Lider prowadził 3:0 po dwóch golach Stolarczyka i jednym trafieniu Krupy. W 27 minucie meczu, jak się na koniec okazało honorowego gola dla gości zdobył Damian Widz. Lider w przekroju całego meczu był zespołem lepszym i wygrał zasłużenie, jednak zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. Piłkarze Legii zaprezentowali się we Włocławku z dobrej strony. Po tym spotkaniu Lider powrócił na prowadzenie w czwartoligowej tabeli.