Wiatr połamał drzewa, Straż Pożarna interweniowała 20 razy

  • 14.10.2020, 16:24 (aktualizacja 14.10.2020, 16:27)
  • B.B.
Wiatr połamał drzewa, Straż Pożarna interweniowała 20 razy fot. Nadesłane

Wczorajszy wieczór i noc była bardzo pracowita dla włocławskich strażaków. Z powodu niesprzyjającej pogody, deszczu oraz silnego wiatru, Straż Pożarna musiał interweniować kilkadziesiąt razy we Włocławku i powiecie włocławskim, usuwając połamane drzewa, które blokowały ruch.

"Na wzrost liczby naszych interwencji wpływ miał silny wiatr. Łącznie mieliśmy około 20 zdarzeń, z czego 5 na terenie Włocławka. Dotyczyły one połamanych drzew m. in. na ulicy Chopina, Olszowej i Długiej. Właśnie na ulicy Długiej złamane drzewo uszkodziło samochody, zostały one porysowane i wgniotła się karoseria." - informuje bryg. Dariusz Krysiński Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1

W powiecie włocławskim Straż Pożarna interweniowała głównie w gminach: Lubień Kujawski, Lubraniec i Brześć Kujawski. Nie było osób poszkodowanych. Interwencje miały na celu udrożnienie dróg gminnych i powiatowych.

 

B.B.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe