Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Tumskiej oraz Placu Kopernika powstanie rondo. Ratusz rozstrzygnął przetarg na opracowanie dokumentacji

  • 14.10.2020, 17:33 (aktualizacja 15.10.2020, 19:53)
  • informacja prasowa
Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Tumskiej oraz Placu Kopernika powstanie rondo. Ratusz rozstrzygnął przetarg na opracowanie dokumentacji B.B.

Urząd Miasta rozstrzygnął postępowanie ofertowe na opracowanie pełnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy skrzyżowania ulic Wyszyńskiego, Tumskiej, Placu Kopernika i mostu stalowego. Docelowo, w tym miejscu ma powstać czterowlotowe rondo, planowana jest więc przebudowa geometrii skrzyżowania wraz z chodnikami, oświetleniem, infrastrukturą towarzyszącą i zielenią. Dokumentację sporządzi MBZ Andler, Tomczak sp. j. Zgodnie ze specyfikacją, termin opracowania dokumentacji wynosi 120 dni od daty podpisania umowy.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zen
zen 15.10.2020, 08:18
Ten Andler, co mial wyrok za rondo przy tamie ?
Ten sam !
Gratuluje wyboru... jaka wszyscy maja slabą pamięć...
życie...

Pozostałe