W lesie w okolicach Bobrownik zgubiło się czterech grzybiarzy. Pomogła Straż Leśna i Policja

  • 15.10.2020, 19:23
  • informacja prasowa
W lesie w okolicach Bobrownik zgubiło się czterech grzybiarzy. Pomogła Straż Leśna i Policja

Wczoraj, dzięki działaniom dzielnicowego i straży leśnej udało się odnaleźć czworo zaginionych, którzy przyjechali na grzyby aż z powiatu łęczyckiego.

"Dyżurny lipnowskiej jednostki dostał wczoraj (14.10.2020) informacje o tym, że w bobrownickich lasach zagubili się amatorzy grzybów. Czworo grzybiarzy z powiatu łęczyckiego pozostawiło pojazd przy jednej z dróg dojazdowych i wybrało się na grzyby w okolicach Bobrownik. Po bezskutecznych poszukiwaniach drogi powrotnej, postanowili wezwać pomoc. Służbę na tym terenie pełnił dzielnicowy lipnowskiej jednostki ze strażnikami leśnymi Nadleśnictwa Dobrzejewice. Na szczęście udało się utrzymać kontakt telefoniczny z zagubionymi i dzięki temu funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie przebywają grzybiarze."-  informuje oficer prasowy KPP w Lipnie podkom. Małgorzata Małkińska


Po odnalezieniu trojga osób, udano się w kierunku pozostawionego przez nich pojazdu, przy którym miała oczekiwać jeszcze jedna osoba. Ona również miała jednak kłopot ze znalezieniem drogi. Na szczęście dzięki pomocy służb wszyscy szczęśliwie powrócili do domu.
 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe