Szpital pilnie potrzebuje maseczek, rękawic i fartuchów

  • 19.10.2020, 16:04 (aktualizacja 19.10.2020, 16:06)
  • B.B.
Szpital pilnie potrzebuje maseczek, rękawic i fartuchów archiwum

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku wydał dzisiaj oświadczenie, w którym informuje, że pilnie potrzebuje rękawic ambulatoryjnych, rękawic chirurgicznych, fartuchów włókninowych wodoodpornych i maseczek chirurgicznych lub z filtrem. Dyrekcja szpitala dodaje, że ważne jest aby były to asortymenty atestowane. W komunikacie możemy przeczytać, że podobny apel, który wcześniej został wysłany pocztą, mailem oraz przekazany telefonicznie spotkał się z dużym odzewem, a dostawy są spodziewane od jutra.

Mimo to, asortyment jest bardzo szybko zużywany, a zapotrzebowanie na niego coraz większe. Dyrekcja szpitala dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc, darowizny, środki na zakupy oraz wszystkie inicjatywy mające na celu wsparcie placówki.

 

B.B.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe