Włocławski MZOZ uruchomi mobilną stację poboru wymazów. Podobna stacja będzie na terenie szpitala

  • 21.10.2020, 13:04 (aktualizacja 21.10.2020, 20:54)
  • B.B.
Włocławski MZOZ uruchomi mobilną stację poboru wymazów. Podobna stacja będzie na terenie szpitala

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych 771 przypadkach zakażeń koronawirusem w naszym województwie. We Włocławku odnotowano 17 przypadków, a w powiecie włocławskim 4. Najwięcej nowych zakażeń w województwie kujawsko-pomorskim w ciągu minionej doby miało miejsce w Toruniu – 194 i Bydgoszczy – 136. Zmarło kolejnych 7 zakażonych zmarło. Wszyscy byli osobami starszymi. Jak informuje rzecznik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego liczba zakażonych na 21 października we Włocławku to 482 osoby. Dodatkowo wczoraj rzecznik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Adrian Mól znalazł się na kwarantannie.

"Szanowni Państwo, dziś popołudniu otrzymałem informację o rozpoczęciu obowiązkowej kwarantanny. Jest to związane z kontaktem mojej córki z zakażonym dzieckiem w przedszkolu. W miarę możliwości będę realizował swoje obowiązku zdalnie." - napisał w mediach społecznościowych Adrian Mól, rzecznik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

Dobrą wiadomością jest ozdrowienie 90 zakażonych. Ogółem w naszym województwie liczba ozdrowieńców to 2004.

Warto dodać, że w piątek 23 października o 8:00 na parkingu przy Hali Mistrzów MZOZ uruchomi mobilną stację poboru wymazów "Drive thru". Stacja będzie czynna codzienne w godzinach 8:00 do 12:00. Wymazy będę pobierane wyłącznie od osób posiadających skierowanie od lekarza POZ.

Podobna stacja będzie na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego W czwartek będzie działał od godz. 12:00 do 18:00 Od piątku codziennie od 8:00 do 18:00"

B.B.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe