Ulica Wesoła zamknięta. Przyczyną jest pochylone drzewo

  • 26.10.2020, 12:53 (aktualizacja 26.10.2020, 14:44)
  • B.B.
Ulica Wesoła zamknięta. Przyczyną jest pochylone drzewo B.B.

Dziś około godziny 12:00 został zamknięty fragment ulicy Wesołej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Sielską. Na miejscu pojawiły się straż pożarna oraz straż miejska. Przyczyną zaangażowania służb było pochylone drzewo, które zagrażało bezpieczeństwu mieszkańców.

"Drzewo pochyliło się nad drogę. Z tego co wiem, ono było ujęte przez Zarząd Dróg z przeznaczeniem do usunięcia, jednak w późniejszym terminie. Ale teraz drzewo pochyliło się jeszcze bardziej, mieszkańcy zaczęli informować służby, że istnieje zagrożenie jego złamania. Dlatego zostało usunięte." - informuje bryg. Dariusz Krysiński, Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1

Na miejscu pracują dwie jednostki straży pożarnej, w tym podnośnik. Ruch na ulicy Wesołej jest zablokowany.

B.B.

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe