Pacjenci i personel czterech oddziałów szpitala z koronawirusem. Wstrzymane przyjęcia

  • 30.10.2020, 00:08 (aktualizacja 30.10.2020, 00:12)
  • WSS we Włocławku
Pacjenci i personel czterech oddziałów szpitala z koronawirusem. Wstrzymane…

Szanowni Państwo,

wielu z nas jest obecnie zakażonych i chorych. Wielu objętych kwarantanną czy izolacją. Szpital od początku pandemii cały czas funkcjonuje nieprzerwanie, staramy się udzielić pomocy każdemu potrzebującemu, tak jak to było kiedyś. Niestety nie jesteśmy niezniszczalni, niestety i nas dopada koronawirus. Pracujemy niemalże do ostatniego zdrowego medyka, a gdy zbyt wielu z nas jest już na danym oddziale niezdolnych do pracy z powodu zakażenia, zawieszamy przyjęcia, a często i pracę całego oddziału, gdyż pozostaje nas zbyt mało, aby ułożyć grafik dyżurowy. Chorują lekarze, pielęgniarki, ratownicy, panie salowe, pracownicy sterylizatorni, działu technicznego, administracji...wielu z nas... Jesteśmy zdziesiątkowani, zmęczeni, ale jesteśmy.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy są z nami cały czas i wspierają nas dobrymi słowami i dobrymi myślami! To bardzo pomaga, bo czujemy, że nie jesteśmy w tym sami

 

 

 

WSS we Włocławku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe