Lipno. Znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką Marią P.

  • 03.11.2020, 20:27 (aktualizacja 03.11.2020, 21:02)
  • informacja prasowa
Lipno. Znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką Marią P.

W dniu 30 sierpnia 2020 roku w Prokuraturze Rejonowej w Lipnie zostało wszczęte dochodzenie w sprawie znęcania się psychicznego i fizycznego w okresie od nieustalonego dnia sierpnia 2019 roku do dnia 29 sierpnia 2020 w miejscowości Lipno nad Marią P. W dniu 30 sierpnia 2020 roku Marcinowi P. przedstawiono zarzut o to, że:


"Od połowy 2019 roku,  znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką Marią P. w ten sposób, że będąc po działaniem alkoholu wszczynał awantury, podczas których wyzywał wymienioną słowami wulgarnymi powszechnie uznanymi za obelżywe, zakłócał spoczynek nocny, wyganiał z domu oraz stosował siłę fizyczną w postaci popychania, szarpania za ubranie i za włosy oraz w dniu 29 sierpnia 2020 roku uderzył ręką w twarz, tj. o czyn z art. 207 § 1 k.k."- informuje Prokurator Rejonowy 


Wobec podejrzanego Marcina P. prokurator zastosował dozór policyjny wraz z zakazem zbliżania się na odległość nie mniejszą niż 100 m i kontaktowania się w jakikolwiek sposób: telefonicznie, osobiście, za pomocą komunikacji elektronicznej z pokrzywdzoną, nakaz opuszczenia lokalu oraz zakaz opuszczania kraju. W chwili obecnej wykonywane są dalsze czynności procesowe w sprawie zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzeń.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe